O nas

Biuro Rachunkowe VAVICOM łączy nowoczesne technologie, sprawdzone procesy oraz wiedzę i doświadczenie.

Zapewniamy kompleksowe usługi finansowo-księgowe, w tym prowadzenie ksiąg, rozliczeń podatkowych, przygotowanie list płac oraz usługi powiązane z bieżącym funkcjonowaniem działu księgowości i administracji kadrowo-płacowej. Dzięki naszym usługom możesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, zamiast tracić czas i energię na administrowanie procesami finansowo-księgowymi. Powierzając nam swoje księgi handlowe masz pewność, że są one prowadzone w sposób rzetelny i prawidłowy.

Jeśli właśnie zaczynasz prowadzić działalność, zakładasz innowacyjny start-up, rozważasz przekazanie funkcji księgowej lub płacowej na zewnątrz lub chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług, a także kiedy w związku z zakończeniem działalności potrzebujesz partnera, który poprowadzi księgi rachunkowe Twojej firmy – Biuro Rachunkowe VAVICOM z przyjemnością zaoferuje Ci rozwiązanie i przygotuje indywidualnie dedykowaną ofertę cenową dostosowaną do rozmiaru i specyfiki firmy.

Naszą obsługę prowadzimy dla firm zlokalizowanych w całej Polsce, w języku polskim oraz angielskim , w ramach projektów krótko- i długoterminowych, w formie kompleksowego pakietu lub wybranych usług.

Biuro Rachunkowe VAVICOM oferuje usługi w zakresie:

1. prowadzenia ksiąg rachunkowych i sprawozdawczości finansowej,

2. controllingu i rachunkowości zarządczej,

3. przygotowywania rozliczeń podatkowych i deklaracji podatkowych,

4. prowadzenia administracji płacowej i kadrowej,

5. doradztwa finansowo-podatkowego.

Biuro Rachunkowe VAVICOM to innowacyjna, nowoczesna i dynamiczna firma.

Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową, podatkową, finansową i prawną oraz kadrową podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych i profilach działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz najwyższym kwalifikacjom naszych pracowników jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Biuro rachunkowe VAVICOM jest licencjonowanym biurem księgowym, co pozwala nam reprezentować naszych klientów przed instytucjami finansowymi.

Wykorzystując własną infrastrukturę informatyczną oraz nowoczesną platformę systemową, możemy świadczyć usługi na terenie całego kraju, a klient ma całodobowy dostęp do swojej księgowości online z dowolnego miejsca na świecie.

Szeroki zakres usług wsparcia biznesu oraz wiedza ekspercka to nasze główne atuty.

USŁUGI KSIĘGOWE: Kompleksowe usługi księgowe, rachunkowe, finansowe i zarządcze. karta podatkowa, księga przychodów i rozchodów (KPiR – uproszczona księgowość), księgi rachunkowe/księgi handlowe (KH – pełna księgowość), ryczałt ewidencjonowany.

KADRY I PŁACE: Rejestracja firmy i jej pracowników w ZUS, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie deklaracji ZUS i US, prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

DORADZTWO PODATKOWE: dobór formy prawnej do wielkości i specyfiki planowanej działalności, optymalizacja podatkowa i przekształcenia formy prawnej, bieżąca obsługa podatkowa, ceny transferowe, audyt podatkowy, reprezentacja przed organami podatkowymi.

DODATKOWE USŁUGI: takie jak: pomoc w zakładaniu i finansowaniu firmy, obsługa kadrowo-płacowa, pozyskiwanie subwencji i dotacji, reprezentacja w Urzędach, usługi monitoringu należności i windykacji.

Nasi klienci

Firmy transportowe

Firmy marketingowe

Sklepy

Sklepy internetowe

Firmy produkcyjne

Firmy branży turystycznej

Kancelarie prawne

Komisy i lombardy

Fundacje i stowarzyszenia

Wspólnoty mieszkaniowe

Firmy budowlane

Agencje reklamowe;

Drukarnie

Studia projektowe

Firmy architektoniczne

Hurtownie i dystrybutorzy

Agencje ratingowe

i wiele innych.

Co nas wyróżnia

Dzięki pełnej informatyzacji naszego Biura umożliwiamy korzystanie z naszych usług Klientom z całej Polski.

Wykorzystujemy nowoczesny program księgowy, który umożliwia Państwu wystawianie faktur i prowadzenie rozliczeń, dostęp do swoich dokumentów księgowych 24h/7, konwersję danych (import plików np. zestawienie miesięczne faktur sprzedaży). Ponadto program umożliwia generowanie indywidualnych zestawień i raportów z zakresu finansów firmy.

Przygotowujemy dedykowane raporty i sprawozdania zawierające potrzebne dane finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, dzięki czemu Klient zyskuje dostęp do informacji i eksperckiej wiedzy, a co najważniejsze minimalizację ryzyka w tych obszarach i wymierne korzyści finansowe.

W naszym biurze możecie Państwo załatwić wszystkie formalności związane z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Współpracujemy z renomowanymi doradcami podatkowymi i audytorami, w celu zapewnienia pełnej usługi księgowej i wsparcia doradczego w zakresie podatków i rachunkowości.

Oferujemy doradztwo i pośrednictwo w obszarze pozyskiwania finansowania oraz modelowania i oceny projektów inwestycyjnych.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Zatrudniamy doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie. Dzięki temu nasze biuro może skutecznie obsługiwać ewentualne kontrole podatkowe lub skarbowe.

Księgowa zatrudniona w firmie na etacie spotyka się z kontrolą podatkową raz na kilka lat albo i rzadziej. Księgowi zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym obsługują od kilku do kilkudziesięciu kontroli w roku, co powoduje, że posiadają realne doświadczenie w prowadzeniu ksiąg i dużo sprawniej bronią efektów swej pracy, jeśli zajdzie taka konieczność.

Zespół składa się z zespołu profesjonalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze prowadzenia ksiąg rachunkowych zarówno dla firm nieposiadających wyodrębnionej osobowości prawnej jak i spółek kapitałowych. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki jawne, spółki komandytowe, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, związki zawodowe i wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych oraz usługi administrowania kadrami i płacami.

WARTOŚĆ DLA KLIENTÓW

Jesteśmy Finacial Business Partnerem. Naszą misją jest budowanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów, poprzez dostarczenie innowacyjnej i profesjonalnej obsługi finansowej.

Dlaczego warto skorzystać z usług Biura Rachunkowego VAVICOM?

Współpraca z nami:

  • pozwala na obniżenie pracochłonności i redukcję kosztów osobowych związanych z prowadzeniem administracji, księgowości, obliczaniem podatków i rozliczeniami pracowniczymi;
  • minimalizuje ryzyka nieznajomości aktualnych przepisów prawa i ich niewłaściwej interpretacji;
  • daje możliwość uzyskania oszczędności podatkowych;
  • daje profesjonalną pomoc nakierowaną na długofalową współpracę i osiąganie wspólnych korzyści;
  • wspiera Państwa biznes poprzez odpowiednią komunikację, dostarczając informacje potrzebne do podejmowania decyzji;
  • daje nowe spojrzenie na Państwa sprawy księgowe i podatkowe wsparte ugruntowaną wiedzą i znajomością praktycznych zagadnień biznesowych.

Rosnąca konkurencja zmusza przedsiębiorców do stałego poszukiwana usprawnień i redukcji kosztów w różnych obszarach działalności firmy. Jednym z rozwiązań, po które coraz częściej sięgają właściciele, a także dyrektorzy operacyjni i finansowi, jest przekazanie księgowości oraz prowadzenie kadr i płac do biura rachunkowego.

Nasze doświadczenie wskazuje, iż zewnętrzni specjaliści, przejmując na siebie odpowiedzialność za bieżące i rutynowe obowiązki, pomagają przedsiębiorstwu zwiększać wartość dodaną i podnosić jego efektywność. Jednocześnie skorzystanie przez firmę z zewnętrznego wsparcia sprzyja obniżaniu kosztów, głównie w skutek ograniczenia nakładów inwestycyjnych na tworzenie nowych miejsc pracy, kosztów wynagrodzenia, świadczeń socjalnych, szkoleń itp. Ponadto outsourcing uwalnia przedsiębiorstwo od kosztów wdrożenia, administrowania i wspierania odpowiednich systemów kadrowo-płacowych i księgowo-finansowych, a kadrze zarządzającej daje większą możliwość skupienia się na głównych obszarach prowadzonej działalności gospodarczej.

Proponowane w tym zakresie rozwiązania spełniają najwyższe standardy jakości i poufności, są konkurencyjne cenowo, a także praktyczne oraz, co najważniejsze – efektywne.

Specjalizacja nasza obejmuje prowadzenie pełnej księgowości oraz rozliczeń z zakresu kadr i płac, a także doradztwo prawne i podatkowe. Doświadczeni prawnicy dbają o bezpieczeństwo prawne naszych klientów wspierając ich zarówno w bieżącej działalności, jak i w realizacji skomplikowanych projektów. Szczególną rolę przywiązujemy do bezpieczeństwa i funkcjonalności systemów informatycznych. Nad bezpieczeństwem i ochroną powierzonych nam danych bezustannie czuwają niezawodni specjaliści IT. Gwarantujemy prawidłowe i rzetelne rozliczenia podatkowe, spełnienie najwyższych standardów jakości, jak również dbałość o zachowanie poufności dla naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO I POUFNOŚĆ

W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych usług, wszelkie pozyskane dane objęte są ścisłą ochroną. Nasza kadra pracuje według ściśle określonych i bardzo rygorystycznych standardów, dzięki czemu dajemy Państwu 100% gwarancję bezpieczeństwa oraz pełną dyskrecję. Dzięki wdrożonym procedurom możemy zagwarantować stałe i atrakcyjne terminy w zakresie wykonywanych usług.

Bezwzględnie przestrzegamy tajemnicy służbowej. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów. Przekazane do nas dane i informacje są bezpieczne – działamy na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182).

Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie pełnej obsługi księgowej podmiotów gospodarczych. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed Urzędami Skarbowymi i ZUS. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami finansowo-księgowymi.

Licencję do usługowego prowadzenia Biura Rachunkowego, obowiązkowe ubezpieczanie OC.

MOŻEMY RAZEM WSPÓŁPRACOWAĆ

Zmiana biura rachunkowego lub też rozpoczęcie współpracy to bardzo ważna decyzja. Szukacie Państwo partnera biznesowego, który zapewni Wam dyskrecję, będzie miał Wasze zaufanie i poprowadzi prawidłowe rozliczenia podatkowe. Jeżeli jesteście Państwo na naszej stronie to znaczy, że właśnie stoicie przed takim wyborem.

Biuro Rachunkowe VAVICOM to coś więcej niż tradycyjne biuro rachunkowe. Nasze indywidualne podejście do Klienta sprawia, że jesteśmy częścią organizacji naszego partnera i wspólnie z nim dążymy do rozwoju firmy. Z troską podchodzimy do każdej firmy z którą współpracujemy. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania! Zachęcamy do kontaktu, nasz doradca niezwłocznie się z Państwem skontaktuje.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Oszczędzasz czas. W jednym miejscu uzyskujesz pełną, profesjonalną obsługę rachunkową i swoich finansów.

Korzystasz z naszych usług bez względu na swoją lokalizację. Obsługa dokumentacji oparta jest o nowoczesny system informatyczny i nie wymaga obiegu dokumentów papierowych.

Zyskujesz łatwy dostęp do informacji i eksperckiej wiedzy. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy dedykowane raporty i sprawozdania.

Nasza usługa jest dopasowana do Twoich faktycznych potrzeb. Oferujemy dużo więcej niż obsługę księgową – załatwiamy wszystkie formalności związane z zakładaniem, prowadzeniem czy likwidacją firmy.

Przygotowujemy biznes plany, oceniamy efektywności projektów inwestycyjnych i modelujemy strukturę ich finansowania.

Jeśli Twoja firma potrzebuje dodatkowego kapitału, oferujemy doradztwo i pośrednictwo w zakresie pozyskiwania finansowania.